Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • Премьерное мероприятие «Menorah ArtPlatform» – творческий вечер легендарного Ивана Малковича
Новый масштабный социально-культурный проект центра «Менора» – «Menorah ArtPlatform» – открывает свою работу творческой встречей с легендарным украинским писателем и поэтом Иваном Малковичем, который также является создателем и руководителем выдающегося украинского издательства «А-ба-ба-га-ла-ма-га».
  
Творческий вечер Ивана Малковича в рамках «Menorah ArtPlatform» пройдет 26 сентября в «Menorah Grand Palace».
Начало в 19:00.
 
«Menorah ArtPlatform» так анонсировала это мероприятие: «Це буде зустріч з творцем чарівного світу для малечі і дорослих від 2 до 102 років. Це буде поезія, проза, музика, інтелектуальні розмови про літературне, політичне, мовне і культурне сьогодення. Український поет та видавець збирає всіх поціновувачів своєї творчості, аби на один вечір перетворити «Menorah Grand Palace» в храм поезії високого духу».
 
 
Довідка:  
 
Іван Антонович Малкович – український поет, належить до покоління вісімдесятників, увійшов у літературу разом з Ігорем Римаруком, Василем Герасимʼюком, Оксаною Забужко.
 
У 2017-му році став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, власник і директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га». У творчому доробку поета 8 збірок, а також «Міжнародний Орден Усмішки», який вручають відомим людям, що приносять дітям радість, свого часу цю нагороду отримували Папа Іван-Павло ІІ, Астрід Ліндґрен, Сєрґєй Образцов, Дж.Роулінґ та ін.
 
Поезія Івана Малковича неодноразово клалась на музику відомими музикантами, зокрема, співачкою Марією Бурмакою, гуртом «Плач Єремії» тощо. Вірші Малковича перекладено англійською, німецькою, італійською, російською, польською, литовською, грузинською та іншими мовами.
 
Видавництво Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га» – без перебільшення є культурним дивом. Вже кілька поколінь українських дітей виросли з книжками, на яких стоїть цей веселий логотип.