Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Анастасія (Наомі) Куц!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження Анастасію (Наомі) Куц, одного з найбільш яскравих молодих єврейських лідерів Придніпровʼя!

Свою громадську роботу Настя (Наомі) почала в Кривому Розі, будучи дочкою визнаного лідера євреїв Кривбасу - Тетяни Куц. Продовжуючи і розвиваючи сімейні традиції, Настя (Наомі) зайняла спочатку лідируючі позиції в молодіжному русі свого міста, а потім отримала можливість реалізувати себе в центрі єврейського життя України. За час роботи в Дніпрі Анастасія (Наомі) Куц стала не тільки помітною, але і в багатьох випадках ключовою фігурою в реалізації великого числа проектів різних єврейських організацій. Зараз Настя (Наомі) займає позицію керівника адміністративного відділу фонду «Шиурей Тора Любавич» і курирує проведення дитячих, молодіжних та студентських таборів.

Єврейська громада і наш сайт бажають Анастасії (Наомі) щастя, здоровʼя і, як годиться, прийти до Тори, Хупи і добрих справ, а також принести багато радості своїм батьками не тільки своїми успіхами в суспільному житті, а й своїми особистими досягненнями, давши їм можливість няньчити онуків та онучок і пишатися тим, що їхня дочка таки прийшла до Тори, Хупи і добрих справ!

До 120 як до 20!
Мазл Тов!