Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Рівка (Римма Олександрівна) Марголіна!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження Рівку (Римму Олександрівну) Марголіну, беззмінного керівника програми «Жіноча миква» і активного учасника багатьох інших проектів єврейського відродження.

Римма Олександрівна – одна з найяскравіших активісток жіночого руху єврейської громади Дніпра, талановитий педагог, який виховав не одне покоління єврейок нашого міста, який прищепив їм любов до світу ідішкайт і виконання заповідей нашого народу.

З початком відродження єврейського життя Римма Олександрівна курирує весь комплекс питань, повʼязаних з Таарат а-Мішпаха – чистоти єврейської сімʼї. Завдяки їй тисячі єврейських душ змогли спуститися в цей світ в святості і чистоти, а єврейські родини змогли реалізувати повністю своє призначення, поєднуючи фізичне і духовне. Непохитний авторитет і величезну повагу, яким користується Римма Олександрівна роблять її одним зі справжніх лідерів жіночого руху єврейської громади.

Єврейська громада Дніпра і наш сайт приєднуються до всіх привітань на адресу Римми Олександрівни і бажають їй благословення у всіх справах, здоровʼя, щастя і радості від дітей, онуків і правнуків, та прийдуть вони до Тори, Хупи і добрих справ!

До 120 як до 20!
Мазл Тов!