Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Михайло Олександрович Каршенбаум!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження Михайла Олександровича Каршенбаума, беззмінного головного редактора газети «Шабат Шалом», одного з найстаріших єврейських видань нашої країни.

У кінці 80-х років, коли зажевріла зоря єврейського відродження, Михайло Каршенбаум залишив успішну наукову карʼєру і присвятив себе заснованій ним єврейській газеті – першій подібній за всю історію нашого міста. З тих пір – з квітня 1991 року, вийшло понад 300 її випусків, кожен з яких несе на собі відбиток особистості Михайла Каршенбаума, частину його душі. Відома багатогранність Михайла Каршенбаума – він проявив себе в бізнесі, багато років був депутатом міської ради, виховав прекрасних дітей, але для Дніпра він увійде в історію саме як Головний редактор «Шабат Шалом».

З 2019 року Михайло Каршенбаум проживає у столиці Європи – місті Берліні (ФРН), звідки, за допомогою сучасних технологій, продовжує керівництво своєю газетою.

Єврейська громада і наш сайт бажають Михайлу Олександровичу здоровʼя, успіхів і плідної праці, радості від творчості, щастя від дітей і онуків і благословення Вс-вишнього з ним і його сімʼєю.

До 120 як до 20!
Мазл Тов!