Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • 13 июня в Еврейском музее Днепра состоится открытие проекта о Голодоморе
В музее «Память еврейского народа и Холокост в Украине» в ближайшем будущем будет экспонироваться художественный проект «Мені досі соромно викидати їжу. Бабуся розповідала мені про Голодомор», ранее показанной в киевском «Мистецьком Арсеналі», в амстердамской Westergasfabriek.

Проект посвящен пост-травме Голодомора и был удостоен первого места Ukrainian Dummy Award и вошел в шорт-лист UNSEEN Dummy Award (Нидерланды).
 
Открытие – 13 июня в 18.00.
Проект будет экспонироваться в Еврейском музее до 14 июля.
 
Авторами проекта «Мені досі соромно викидати їжу. Бабуся розповідала мені про Голодомор» являются Андрей и Лия Достлеевы. О них пресс-служба «Ткумы» распространила такую информацию:
«Андрій Достлєв — художник, дослідник фотографії. Стипендист програм Gaude Polonia, KulturKontakt Austria та ін. З 2012-го року мешкає в Польщі. Учасник виставок в Україні, Польщі, Чехії, Франції, Австрії, Італії, Норвегії, Турції та ін.
Лія Достлєва — художниця, есеїстка, антропологіня культури. Стипендистка Gaude Polonia. Досліджує репрезентацію difficult knowledge і емпатію на кафедрі етнології і антропології культури при Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані. З 2014-го року мешкає в Польщі. Учасниця виставок в Україні, Польщі, Литві, Чехії, Австрії, Італії, Іспанії, Нідерландах та ін.
Достлєви, як художники і дослідники, довгий час працюють з темою пам’яті і пост-пам’яті, аналізуємо можливості репрезентації травматичного досвіду і досвіду вразливих груп засобами мистецтва, реалізовують проекти, пов‘язані з міським простором і його міфологізацією».