Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, доктор Бетсі Гідвіц!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження доктора Бетсі Гідвіц (Dr. Betsy Gidwitz), одного з лідерів єврейського народу в глобальному масштабі.

Бетсі Гідвіц – великий друг єврейської громади Дніпра, вона неодноразово відвідувала наше місто і надає велику допомогу і підтримку нашій громаді.

Імʼя доктора Бетсі Гідвіц носить компʼютерний клас нашої школи, який вона подарувала єврейським дітям Дніпра.

За часів існування Радянського Союзу, доктор Гідвіц, яка працювала в Департаменті аеронавтики і астронавтики Массачусетського Технологічного Інституту (Department of Aeronautics and Astronautics at the Massachusetts Institute of Technolog), була одним з визнаних фахівців з протидії загрозі радянської ракетної агресії проти вільного світу.

Зараз Бетсі Гідвіц – всесвітньо відомий дослідник єврейського життя у багатьох країнах, автор глибоких аналітичних книг про життя і розвиток єврейських громад. Особливу увагу вона приділяє процесам, що відбуваються в житті євреїв України і в інших державах пострадянського простору. Щорічно доктор Гідвіц публікує докладні звіти про становище євреїв і роботу громад і організацій у великих єврейських центрах СНД і інших країнах. Її роботи публікувалися в таких авторитетних виданнях як Annals of the American Academy of Political and Social Science, Problems of Communism, The World Today, Jerusalem Letter, The Boston Globe, The Christian Science Monitor.

Єврейська громада Дніпра і наш сайт бажають доктору Бетсі Гідвіц міцного здоровʼя, продовження активної творчо та громадської діяльності, і ще багато разів приїжджати в нашу громаду і чути повсюдно тільки хороші новини про розвиток і відродження ідішкайта.

Мазл Тов!
До 120 як до 20!