Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Йосиф Зісельс!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт вітають з Днем народження Йосифа Самуїловича Зісельса, співпрезидента Ваад України (Асоціація єврейських громад і організацій України), визнаного лідера українських євреїв, відомого громадського діяча і правозахисника.

Йосиф Зісельс ще за часів комуністичного режиму брав активну участь в підпільному єврейському і демократичному русі, був репресований радянською системою і провів як «вʼязень сумління» шість років в радянських таборах. З приходом «перебудови і гласності» Йосиф Зісельс очолив одну з найбільших всеукраїнських «зонтичних» організацій, і з кінця 80-х років повністю присвятив себе єврейському відродженню та громадській роботі.

Тверда і послідовна демократична позиція з найважливіших питань розвитку українського соціуму, підтримка українського національного відродження і боротьби багатонаціонального українського народу за краще майбутнє в складі сімʼї цивілізованих держав, за формування єдиної політичної нації, принесли Йосифу Зісельсу великий авторитет як відповідальному єврейському лідеру, і в Україні, і на міжнародній арені.

Кавалер орденів «За мужність I ступеня» і «За заслуги III ступеня».

Єврейська громада Дніпра і наш сайт бажають Йосифу Самуїловичу Зісельсу щастя, здоровʼя, успіхів і плідної праці на благо усіх євреїв України.

До 120, як до 20!
Мазл Тов!