Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Володимир Олександрович Гершенгорн!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження Володимира Гершенгорна, керівника адміністративно-господарської служби нашої громади. Свій День народження Володимир Олександрович відзначає 20 швата в Шабат.

Володимир Гершенгорн – один з визнаних символів нашої громади, і в значній мірі завдяки його невтомній і самовідданій праці здійснюється безліч проектів – від тих, про які говорять у всьому місті і далеко за його межами, до тих, про які знають тільки посвячені. Саме він багато років стежить за тим, щоб всі механізми забезпечення єврейського життя і в свята і в будні працювали, як годиться, саме він контролює реалізацію самих грандіозних задумів в практичному плані – від постачання пасхальної мацою до забезпечення поширення Ханукального світла автотранспортними засобами. І за всіма цими клопотами лише мало хто знає його, як тонкого цінителя ідішистського мистецтва і класичної літератури.

Єврейська громада і наш сайт бажають Володимиру Олександровичу міцного здоровʼя і щастя йому і всій його родині, успішної роботи на благо всіх євреїв нашого міста.

До ста двадцяти як до двадцяти!
Мазл Тов!