У Дніпрі в межах заходів, присвячених Дню пам’яті жертв Бабиного Яру, відбудеться спеціальний показ фільму «Відлуння», організований у співпраці Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», Menorah Art Platform за сприяння Об’єднаної єврейської общини України.
Дата: 29 вересня
Час: 17:30
Місце: центр «Менора» (Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4).
Обов’язкова реєстрація за посиланням.
Додаткова інформація за телефонами: +38 (056) 717-70-00, +38 050 452 21 63.
Розклад події:
17:30–18:00 – збір гостей
18:00–20:00 – показ фільму
20:00–21:00 – спілкування з гостями
«Фільм Валерія Шалиги «Відлуння» (2020 р.) присвячений усім загиблим під час масових розстрілів єврейського населення в часи Другої світової війни. У стрічці використані спогади з книги В. Я. Куликова «Окупація», що робить фільм не лише художнім твором, а й важливим нагадуванням про історичні події, які ми не маємо права забути.
У головних ролях: Марко Герцберг, Ольга Олексій, Олексій Суханов та Ігор Волков.
Особливий гість вечора – заслужений артист України, режисер, сценарист і генеральний продюсер Валерій Шалига, який особисто представить кінострічку, розповість більше про її створення, поспілкується з глядачами.
Цей показ – не лише перегляд фільму. Це спосіб вшанувати пам’ять, побачити відображення історії у мистецтві та ще раз нагадати собі: сила культури й пам’яті робить нас сильнішими за час і обставини», – йдеться у прес-релізі.