«Menorah Community»: чоловічий урок про лідерство, єдність і спадщину Любавицького Ребе

Черговий чоловічий урок Тори у молодіжному проєкті «Menorah Community» Єврейської громади Дніпра, який активно розвивається завдяки зусиллям родини Зісліних, був присвячений тижневій главі «Корах» та особливій даті єврейського календаря – 3 тамуза, яка відзначається в усьому світі як День Любавицького Ребе.

 

Спікером зустрічі став реб Залман Рабинович, який запропонував учасникам змістовне вивчення глави «Корах», присвяченої питанням лідерства, відповідальності та єдності народу. Під час обговорення особливу увагу було приділено тому, яким чином події, описані в Торі, допомагають краще зрозуміти значення справжнього духовного керівництва та важливість збереження єдності єврейського народу.

 

Продовжуючи розмову, учасники звернулися до значення дати 3 тамуза та розмірковували про те, який вплив ідеї та спадщина Любавицького Ребе продовжують чинити на життя євреїв у всьому світі. Особливу увагу було приділено тому, як вчення Ребе надихає кожну людину розкривати свій внутрішній потенціал, зміцнювати зв’язок із єврейською традицією та активніше брати участь у добрих справах.

 

Окремою лінією обговорення стало розуміння того, що духовна спадщина Ребе продовжує жити в численних освітніх, соціальних і громадських ініціативах, допомагаючи людям знаходити сенс, підтримку та натхнення для особистісного і духовного зростання.

 

«Вивчення глави «Корах» і роздуми про значення 3 тамуза допомагають чоловікам глибше розуміти відповідальність лідера, цінність єдності та ту роль, яку кожна людина здатна відіграти у покращенні навколишнього світу, – зазначив керівник проєкту «Menorah Community» Леві Зіслін, – саме через вивчення Тори, добрі справи та зміцнення єврейських цінностей ми продовжуємо розвивати нашу єдину і згуртовану Єврейську громаду Дніпра під керівництвом Головного рабина Шмуеля Камінецького».