Проєкт «DJCY-STL-STARS Dnipro» побував у мацепекарні

Студенти молодіжного проєкту Єврейської громади Дніпра «DJCY-STL-STARS Dnipro», що реалізується за підтримки STL, напередодні Песаха відвідали знамениту дніпровську мацепекарню «Тиферет Мацот».

«Нас дуже гостинно зустріли, а реб Довід Юдович провів для нас чудову екскурсію, завдяки якій кожен зміг побачити всі етапи виготовлення маци-шмури з найвищим рівнем кошерності, – розповідає керівниця «DJCY-STL-STARS Dnipro» Хая Мальцева. – Хлопці та дівчата уважно стежили за тим, як замішують тісто, як розкочують кожен шматок, що стане мацою, і як його кладуть у піч, щоб він набув статусу «Хліба Свободи». Важливо було, щоб студенти не лише дізналися про це з текстів, а й побачили на власні очі, особливо як суворо контролюється час: від моменту змішування борошна з водою до повного випікання не повинно минути жодної зайвої секунди понад встановлені вісімнадцять хвилин».

Студенти «DJCY-STL-STARS Dnipro» мали можливість поспілкуватися з працівниками мацепекарні, дізнатися про те, як вони сприймають важливість своєї місії та свою особисту відповідальність за те, щоб десятки тисяч євреїв в різних куточках світу змогли максимально кошерно виконати заповіді під час седерів та усього свята Песах.