Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • З Днем народження, Олена Краснова!
Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця вітають з Днем народження Олену Леонідівну Краснову, директора єврейської школи Дніпра, яка носить офіційну назву «КЗО НВК «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради», і яку читачі нашого сайту добре знають як єврейську школу «Ор Авнер Хабад-Любавич» імені Леві-Іцхака Шнеєрсона.

Олена Леонідівна, яка очолила школу у складний момент, впевнено веде її шляхом реформ, впровадження сучасних інноваційних високотехнологічних педагогічних практик, з повагою і збереженням віковічних традицій єврейської освіти. Олена Краснова неодноразово нагороджувалася подяками, грамотами та іншими відзнаками, як від міністерства і місцевих органів освіти, так і від органів місцевого самоврядування, в тому числі і подяками міського голови.

Єврейська громада Дніпра і наш сайт від щирого серця бажають Олені Леонідівні великих професійних і творчих успіхів, нехай завжди буде щастя і радість в її оселі, і да прийдуть її діти до Тори, Хупи і добрих справ!

До ста двадцяти, як до двадцяти!
Мазл Тов!