Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • «Ваад» приглашает на онлайн-встречу
«Ассоциации еврейских общин и организаций Украины (Ваад Украины)» объявила о проведении онлайн-встречи «Юдаїка в Україні: перспективи досліджень».
 
Мероприятие состоится 30 июля с 19:00 до 20:30.
 
Организаторы: «Ваад Украины» на платформе онлайн-студии «Limonad-S».
 
В приглашении говорится: «Ви студент, який шукає тему для майбутнього дослідження, або цікавитесь юдаїкою, історією хасидизму чи просто маєте вільний вечір у четвер?
 
Відвідайте он-лайн зустріч «Юдаїка в Україні: перспективи досліджень».
 
На зустрічі наші спікери розкажуть:
-      про долю кількох цікавих нерозв’язаних досі проблем в області історії хасидизму та сфері епіграфіки;
-      яким чином єврейські сюжети замовчувалися в радянській і (подекуди) сучасній українській історіографії;
-      як це впливало на розуміння історичних подій і як це долають дослідники в наш час,
і дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять.
 
Наші спікери Катерина Малахова – наукова співробітниця Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, кандидат філос. наук, викладачка магістерської та сертифікатної програм з юдаїки в НаУКМА, керівниця історичних досліджень ESJF European Jewish Cemeteries Initiative, координаторка проекту «Самбатіон» в Україні, та Сергій Гірік – кандидат історичних наук, старший викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА, старший науковий співробітник Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво».
 
Участие в мероприятии бесплатное, приглашаются все желающие, но необходимо зарегистрироваться по ссылке https://gmail.us8.list-manage.com/track/click?u=a52333746b3861412d3672063&id=f46b2edb64&e=cf0238e97, а ссылка на само мероприятие появится после прохождения регистрации.