Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • Еврейская школа просит проголосовать за проект реконструкции ее спортивной площадки
Еврейская школа Днепра просит поддержать проект реконструкции спортивной площадки на ее территории и проголосовать за него на сайте городского совета.
 
Для того чтобы проголосовать, нужно быть гражданином Украины, старше 16 лет и пройти регистрацию, в том числе это возможно сделать с помощью BankID. После идентификации проголосовать за проект №11 «Здорові діти – щасливі діти!» и ваш голос будет учтен.
 
Ссылка на страницу голосования за проект https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/11?fbclid=IwAR1oXM9iT6y5zeTvNnw3zyouRuL0wR5a6L8_K6zCDL3cDlCUFl4dGrcKk-M
 
Автором проекта на сайте указана Людмила Дольник, и он описывается так: «Створення сучасного спортивного майданчику на території «КЗО НВК №144» ДМР зі спортивно-розважально-розвиваючими елементами для занять фізичною культурою та проведення дозвілля учнів різних вікових категорій. Обладнання спортивного майданчику «КЗО НВК №144» ДМР застаріле, елементи майданчику не відповідають сучасним уявленням про активний розвиток учнів. У наявній комплектації майданчик не здатний забезпечити якісне навчання та відпочинок дітей. Мета проєкту: створити умови для продуктивного навчання учнів на уроках фізичної культури, гармонійного розвитку та безпечного відпочинку дітей».