Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • «Ukrainian Jewish Encounter» презентует видеоблог
Известная общественная организация «Ukrainian Jewish Encounter» («Українсько-єврейська зустріч»), созданная в Канаде для укрепления связей между украинским и еврейским сообществами и активно работающая не только в Канаде, но и в Украине, сообщила об открытии своего видеоблога на платформе в Youtube.

Светлана Шиман, администратор украинского представительства UJE, рассказала нашему сайту о первых четырех эпизодах этого видеоблога: «Українське представництво «Ukrainian Jewish Encounter» висловлює Вам свою повагу та представляє до Вашої уваги відеоблог, присвячений діяльності організації та українсько-єврейським взаєминам.

Премʼєрний Епізод 1, у якому ми детально розповідаємо про UJE та діяльність цієї канадської неурядової організації в Україні у 2016-2019 роках – https://youtu.be/lngWSSQmpFM.

В Епізоді 2 – ми розповідаємо про виставку «Подорож із Українсько-єврейською зустріччю: від давнини до 1939 року», яка експонувалася наприкінці травня 2020 року на Контрактовій площі у Києві у партнерстві з Kyiv Klezmer Fest – https://youtu.be/WZcAmCSSdV0.

Епізод 3 – про Виставково-музейний проєкт UJE в Україні, результатом якого стало проведення низки виставок «Подорож із Українсько-єврейською зустріччю: від давнини до 1939 року» у Львові, Жовкві та Києві – https://www.youtube.com/watch?v=sxyZOQnUcLA.

Епізод 4 – розповідається про організацію в Україні книжкових презентацій, круглих столів, семінарів та лекцій навколо видатної книжки, підтриманої канадською недержавною організацією Ukrainian Jewish Encounter – «Євреї та українці: тисячоліття співіснування». Співавтори книжки – видатні науковці професор Павло-Роберт Маґочій, завідувач кафедри україністики Торонтського університету (Канада), член Ради Директорів UJE, та Йоханан Петровський-Штерн, професор факультету історії Північно-Західного університету у Чикаґо (США) – https://www.youtube.com/watch?v=3hnixqbq2uc».