Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • Еврейский Музей Днепра закрыт для посетителей на период локдауна
Музей «Память еврейского народа и Холокост в Украине» сообщил, что его экспозиция будет закрыта для посетителей в течение всего периода локдауна.
 
В официальном сообщении Музея говорится: «Шановні відвідувачі Музею! Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 8 до 24 січня Музей «Пам"ять єврейського народу та Голокост в Україні» буде зачинений для відвідувачів. Проте, ми не зупиняємо нашу роботу. Стежте за нашими новинами, відео заняттями та онлайн екскурсіями у зручний для себе час на сайті Музею https://jmhum.org/uk, Facebook-сторінці https://www.facebook.com/jmhum.org, Youtube-каналі https://www.youtube.com/channel/UCTKLDsjDu8OomQJpJdtM1Pg».   
 
О мероприятиях, которые будут проходить к Международному Дню Памяти Жертв Холокоста, отмечаемому 27 января, Еврейский Музей обещает сообщить дополнительно в ближайшее время.