Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • В Днепре открывается «Школа Молодого Экскурсовода»
Еврейский Музей Днепра объявил набор на открывающуюся 14 марта «Школу молодого экскурсовода HistoryLabs», принять участие в которой приглашаются молодые люди от 18 до 45 лет.
 
Занятия в «ШМЭ HistoryLabs» будут проходить по воскресеньям, на протяжении 6 месяцев. Успешно окончившие получат официальный сертификат.
Обучение бесплатное.
Заявки на поступление – мотивационное письмо и CV (резюме) подаются до 1 марта 2021 года на [email protected]
Справки по телефону (067) 565 70 85.
 
Еврейский Музей Днепра также распространил более подробную информацию об этом своем новом проекте:
«Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки FSU Limmud Labs ініціює створення школи молодого екскурсовода HistoryLabs у Дніпрі.
HistoryLabs – це пропозиція для активної молоді Дніпра та Запоріжжя, яка зацікавлена у розвитку туристичного потенціалу нашого регіону та хоче брати участь у відродженні та збереженні єврейської історичної та культурної спадщини України.
У рамках школи будуть проходити інтерактивні заняття, присвячені психології екскурсійної діяльності та керування малими групами, історії Катеринослава-Дніпропетровська-Дніпра та інших міст регіону, мовні практикуми, спілкування з однодумцями, цікавими та неординарними людьми і винятково позитивні емоції.
Лекції відбуватимуться 1 раз на тиждень (неділя) протягом 6 місяців на базі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
Початок занять – 14 березня 2021 р. По завершенню школи учасники, які повністю виконають програму, отримають офіційні сертифікати. Найкращі випускники матимуть гарантовану можливість взяти участь у міжнародних освітніх проектах Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з провідними музеями Ізраїлю, Німеччини, Польщі.
Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі.
Тож якщо Вам від 18 до 45 років і Ви:
-        бажаєте краще пізнати минуле міста, в якому мешкаєте, зацікавлені у вивченні й популяризації єврейської культурної спадщини в Україні;
-        мрієте навчитися проводити екскурсії та перетворити туризм на справу життя;
-        Ваша діяльність пов’язана з туристичною, історичною або освітньою сферами;
-        обожнюєте вивчати іноземні мови;
-        бажаєте зануритись у нюанси психології музейної та екскурсійної діяльності, а також зростати як Особистість,
 то HistoryLABS саме для Вас!
Надсилайте Ваш мотиваційний лист та CV (резюме) на електронну пошту: [email protected]  до 01 березня включно. Контактний телефон координатора проекту – 067 565 7085».