Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • В рамках внутреннего аудита образовательной деятельности еврейской школы прошел стратегический семинар-практикум
В еврейской школе Днепра «Ор Авнер Хабад Любавич» им. Леви-Ицхака Шнеерсона прошел семинар-практикум стратегического планирования «Місія, візія, цінності – будуємо шлях у майбутнє», который был проведен в рамках внутреннего аудита образовательной деятельности УВК№144.
 
Семинар-практикум проводила завуч школы Татьяна Сироткина, которая подробно рассказала нам об этом мероприятии и его задачах: «Аудит роботи навчального закладу проводитиметься з 4-х напрямків:
-        Освітнє середовище
-        Система оцінювання здобувачів освіти
-        Система оцінювання педагогічної діяльності педпрацівників
-        Управлінські процеси закладу освіти
З кожного напрямку планується ґрунтовна робота, яка включає анкетування педагогів, учнів старших класів та батьків, серію семінарів з педагогічним колективом, роботу творчих груп за напрямками та стратегічне планування роботи навчального закладу.
 
Саме з питань стратегічного планування ми і розпочали. «Місія, візія, цінності – будуємо шлях у майбутнє» - так називався семінар-практикум для педагогічного колективу, який пройшов під час канікул у школі.
 
Під час семінару колектив обрав основні цінності на які навчальний заклад буде орієнтуватися в своїй роботі: Традиції єврейського народу, здоров’я та безпека, взаємоповага та толерантність, професіоналізм, партнерство, сучасність та іноваційність, родинні цінності, креативність, мобільність. Під час роботи в творчій майстерні «Ціннісно-інтелектуальна хвиля» педагоги обговорювали цінності важливі для формування сучасного учня, професійного педагога та педагогічного колективу, важливість взаємодії всіх учасників освітнього процесу (родина, школа, громада).
 
Наступний етап семінару - «Погляд у майбутнє» - наша візія (бачення). Якими ми бачимо нашу єврейську школи через 10 років? Педагогами були запропоновані цікаві візії, які об’єднало спільне: Школа – комфортна та безпечна територія розвитку, росту та самореалізації учнів, осередок єврейської культури та традиції.
 
Завершальним етапом стало опрацювання місії навчального закладу. Педагоги відповідали на основне питання «Для чого? Яка основна мета закладу?». В творчих групах педагоги розробили тексти місій, порівняли отриманий результат з місією минулих років, проаналізували її трансформацію. Над остаточним текстом візії та місії школи будуть працювати педагоги, які увійшли до творчої групи – вчителі, які очолюють предметні методичні об’єднання, вчителі-методисти, творчі педагоги із залученням представників органу СЛЄШ (спілка лідерів єврейської школи) – учнівського самоврядування.
 
Це тільки початок роботи зі стратегічного планування роботи закладу, ми плануємо новий навчальний рік розпочати з оприлюднення програми розвитку школи та її затвердження на педагогічні раді школи».