Вверх

Добро пожаловать на сайт еврейской общины Днепра

RSS
  • ИКЦ проведет «Фестиваль Иврита» оnline
«Натив – Израильский культурный центр в городе Днепр» объявил о проведении масштабного «Фестиваля Иврита» онлайн.
 
Фестиваль пройдет на платформе Zoom с 17 по 20 октября. А заключительная часть Фестиваля, «Всеукраинская олимпиада по ивриту», пройдет 24 октября в 10:00.
Участие по предварительной регистрации
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflvKxR_Y-uTjlBTLMrGIBlfu7UMJDGWKjsi7meEpuYQdVZGA/viewform.
 
Для участия в Олимпиаде необходима отдельная регистрация
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWTL4S8NHD32h_z6_iDR_WJnSWJWnHLnCDt2EeT1ncC-hNSw/viewform
 
В информации, распространенной организаторами, говорится:
«День перший 17 жовтня (початок о 14:00).
 
Лекція про іврит та його вплив на всі сфери життя. Знайомство з народом через його мову. Спікер: Давид Вайнштейн – ізраїльський гід та історик, представник інституту Тригубоф.
 
День другий 18 жовтня (початок о 18:00).
 
Лекція-віртуальна подорож по життю та творчості уродженця містечка Сквирі Київської губернії, єврейського філософа, письменника-публіциста Эхад ха-Ам, якого називали "Один з народу". Духовний сіонізм, як передвісник створення Держави Ізраїль. Спікер: Зеєв Вовк – популярний екскурсовод.
 
День третій 19 жовтня (початок о 18:00).
 
Показ фільму «Їдиш. Один з найбільш відомих єврейських проектів». Спікери: Д-р Мордехай Юшковський, академічний директор WJC International Yiddish center (Міжнародний центр мови та культури їдиш при Світовому європейському конгресі. Вільнюс, Литва.) – всесвітньовідомий фахівець в сфері культури їдиш, та Ілля Аксельрод – ізраїльський гуморист та телеведучий.
 
День четвертий, 20 жовтня (початок о 18:00).
 
Лекція на тему: «Мотив Ерец Ісраель в єврейській і ізраїльської літературі». Спікер: Д-р Мордехай Юшковський, академічний директор WJC International Yiddish center.
 
Олімпіада з івриту, 24 жовтня (початок о 10:00)
 
Якщо ти вивчаєш іврит, і як і ми закоханий в нього, пропонуємо тобі взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з Івриту, яка проходитиме 24 жовтня в рамках Фестивалю Івриту та перевірити свої знання.

Для кого: якщо ти тільки нещодавно познайомився з мовою іврит та вже знаєш чим відрізняються "пааль" від "піелю", або вже давно вивчаєш іврит та залюбки читаєш соц. мережі або дивишся фільми на івриті, тобто всіх хто вивчає мову в університеті, на курсах, або займається самостійно, ми запрошуємо взяти участь в Всеукраїнській олімпіаді з Івриту та поборотися за призи.

Тривалість 1,5 години.
Письмові завдання.
Три рівні складності: 1, 2, 3.

Вікових обмежень немає.

Щоб взяти участь в Олімпіаді тобі необхідно подати заявку і обрати бажаний рівень».