Дитяча програма другої зміни літнього ретриту «Ган Леві Іцхак»

Дитяча програма, що реалізується в межах другої зміни ретриту «Ган Леві Іцхак», організованого Єврейською громадою Дніпра на базі фешенебельного й комфортного комплексу Kohavi Forest Club, розташованого в мальовничому та екологічно чистому куточку на березі річки Самара для родин посланців Любавицького Ребе, які працюють у Дніпрі, а також для релігійних сімей, загалом проходить у тому ж форматі, що й під час першої зміни.

 

Програму для дітей різних вікових груп проводить команда мадріхів під керівництвом Шейни Сегаль, до якої цього разу увійшли Есті Сегаль, Фаня Ґайсинська та Роза Нахшон. Юні посланниці Любавицького Ребе розробили надзвичайно яскраву та насичену програму, що включає заняття, розвивальні ігри, конкурси й вікторини, а також різноманітні майстер-класи.

 

Особливий ентузіазм у дітей викликав майстер-клас із гончарного мистецтва – давнього й надзвичайно красивого ремесла. Подібно до євреїв давніх часів, діти готували глину, а потім, працюючи за гончарними кругами, створювали різноманітні вироби, перетворюючи природний матеріал на справжні твори декоративно-ужиткового мистецтва. Щоб закріпити результат, замість справжньої гончарної печі використовували фен, однак це жодною мірою не применшило задоволення маленьких учасників ретриту.

 

Іншим «фірмовим» майстер-класом ретриту «Ган Леві Іцхак» стало плетіння різнокольорових хал, що було не лише яскраве й незабутнє заняття, але й дуже корисне, адже дівчатка вивчали різні техніки плетіння, які неодмінно стануть їм у нагоді, коли вони випікатимуть хали до Шабату вже у своїх родинах.

 

Упродовж дитячої програми, виконуючи завдання, відповідаючи на питання вікторин та беручи участь у конкурсах, діти заробляють бали й нагороди, що підвищують їхній статус у системі міжнародної дитячої єврейської організації «Цивот Гашем», а набрані бали можна буде використати для придбання подарунків і сувенірів під час фінальної акції «Крамниця», яка стане яскравим завершенням дитячої програми в «Ган Леві Іцхак».