Перше заняття після Песаха в проєкті «Бейт Сара»

У проєкті Єврейської громади Дніпра для жінок золотого віку «Бейт Сара», яким керує відома активістка єврейського відродження Люба Сімха (Луїза) Цицуашвілі, відбулося перше заняття після свята Песах, що пройшло в атмосфері особливого духовного піднесення, радості зустрічі та внутрішнього оновлення.

Традиційно заняття розпочалося з вивчення листа Глави нашого покоління, Сьомого Любавицького Ребе Менахема-Мендела Шнеєрсона, що задало тон усій зустрічі та дало змогу учасницям налаштуватися на глибоке осмислення духовної праці. Основну увагу цього дня було приділено значенню періоду після Песаха та особливій важливості першого Шабату, що настає після свята, як часу закріплення досягнутого духовного рівня та його втілення в повсякденному житті.

Також жінки вивчали тижневу главу Тори «Тазрія-Мецора», обговорювали пояснення Ребе та його сіху, торкаючись важливих аспектів внутрішнього очищення й духовного зростання. Окремо було приділено увагу темі Рош Ходеша, його значенню та впливу на духовний стан людини.

Упродовж заняття учасниці читали Тегілім, звертаючись до Вс-вишнього з молитвою та вдячністю, а також вивчали «Ігрот Кодеш», знаходячи в них відповіді й натхнення для свого життя. Особливим етапом зустрічі став початок вивчення «Піркей Авот», що стало важливим етапом їхнього духовного зростання.

Кожна жінка отримала благословення, а завершилося заняття спільною трапезою, що пройшла в теплій та об’єднуючій атмосфері. Як подарунок до настання Шабату учасницям були вручені хали, що стало символом продовження святості свята в їхніх домівках.

«Ми були дуже раді побачитися після Песаха, відчути цю єдність і отримати такий потужний заряд духовної енергії, – каже керівниця проєкту Люба Сімха (Луїза) Цицуашвілі, – кожна зустріч у нашому проєкті наповнює змістом і підтримкою, і ми щиро вдячні Єврейській громаді Дніпра та її Головному рабину Шмуелю Камінецькому за турботу, увагу й можливість для наших жінок духовно зростати та бути разом».