Новий випуск на каналі «Менора»: «Як забезпечити собі вдалий рік? | Кі Таво»

На YouTube-каналі «Менора» вийшов свіжий випуск циклу бесід Головного рабина Дніпра Шмуеля Камінецького, присвячений тижневій главі Тори «Кі Таво».

 

Цього разу Рав Шмуель Камінецький звертається до глибоких джерел, щоб показати, що справжня подяка – це не лише слова, а й дії. Тора вчить нас, що заповідь біккурім – принесення перших плодів – є символом істинної вдячності, яка проявляється через конкретні вчинки.

 

У своєму коментарі рабин розкриває важливі питання: чому простого «дякую» замало, як подяка у діях впливає на наш рік, чим нас навчає заповідь біккурім сьогодні, коли Храму вже немає, та як саме слова і справи можуть підготувати нас до Рош га-Шана. Він також наголошує, що любов і вдячність у сім’ї обов’язково мають підтверджуватися діями, адже саме вони змінюють життя на краще.

 

Цей випуск відкриває перед глядачами глибокі та водночас дуже практичні уроки Тори, які допомагають зустріти Новий рік з радістю, світлом і усвідомленістю.

 

Не пропустіть цю бесіду – дивіться прем’єру вже зараз на каналі «Менора»!