Хочешь стать магистром по иудаике? Узнай как на онлайн «Дне открытых дверей»

Хочешь стать магистром по иудаике? Узнай как на онлайн «Дне открытых дверей»

Магистерская программа по иудаике приглашает всех, кто имеет степень «бакалавр», на свой онлайн «День открытых дверей», в ходе которого можно узнать все о возможностях, преимуществах и достоинствах этой программы и о том, какие она дает привилегии в дальнейшей жизни.

Онлайн «День открытых дверей» пройдет на платформе Zoom 1 июля 2021 года, начало в 20:00.
Регистрация по ссылке:
https://gmail.us7.list-manage.com/track/click?u=c48e95b434a73c111f6bc2cfc&id=afbb416edd&e=d0d499dd92

Как рассказала нашему сайту админдиректор сертификатной программы и ответственная за набор на магистерскую программу Елена Заславская: «Програму спільно заснували Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України) за підтримки багатонаціональної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (UJE, Ukrainian Jewish Encounter) задля поглиблення академічних студій з юдаїки в Україні. Програму координують кафедра історії НаУКМА.

Докладніше про вступ на програму, відповіді на запитання тощо за посиланням:
http://www.vaadua.org/specializaciya-yudayika-u-naukma-zaproshuie-na-vstup?fbclid=IwAR1scqsSvWuDhKtLuOEX1RyfdZJSC9asFbBZ45296tm4b1Wg6LoE0HaKmDM

Її мета — на високому професійному і сучасному рівні готувати фахівців з єврейської історії та культури.
Програма надає гранти (включно з оплатою за навчання).

Навчання на програмі триває два роки. Магістранти опановують різні історичні дисципліни, слухають курси з юдаїки, вивчають єврейські мови іврит і їдиш, а також арамейську за вільним вибором. Випускники отримують диплом магістра історії (юдаїки) НаУКМА. Навчальний процес спирається на новітні освітні методики. Програма залучає інноваційні технології в навчальний процес, а крім того всіляко сприяє студентам в отриманні стажування за кордоном.

Крім вивчення різноманітних дисциплін, магістранти проходять архівно-музейно-бібліотечну практику в установах Києва та Львова, безпосередньо знайомляться з матеріальною спадщиною євреїв України та набувають практичних навичок дослідницької роботи з відповідними матеріалами.

Щороку найуспішніші студенти програми мають змогу влітку стажуватися в Єрусалимському університеті. Учасники стажування в Ізраїлі отримують можливість попрацювати в бібліотеках і архівах для здійснення власного дослідження, а також отримати консультації від ізраїльських фахівців.

До важливих і пріоритетних завдань програми належить тісна співпраця з кращими світовими центрами юдаїки і насамперед – Єврейським університетом в Єрусалимі, провідним ізраїльським закладом вищої освіти, який входить до рейтингу 100 найкращих університетів світу.

На програмі працюють викладачі кафедри історії НаУКМА і запрошені лектори, як українські (спеціалісти з різних галузей юдаїки, у тому числі й випускники Могилянки), так і закордонні. Провідні дослідники й експерти з єврейських студій із Ізраїлю, США, Канади і країн Європи читають міні-курси та публічні лекції, щоб студенти могли ознайомитися з сучасною методологією та дослідницькими підходами в галузі академічної юдаїки».